آخرین اخبار دنیای ارز


1399/11/27
آینده ارز دیجیتال در سال 2021

سال 2020 برای ارز دیجیتال پر فراز و نشیب بود، اما در پس زمینه آن بلاک چین و بخش های مربوط به ارز دیجیتال به پیشرفت، توسعه، و رشد خود ادامه داده اند. خواه از نظر وضع قوانین و نظارت ، یا از نظر استفاده گسترده تر از بیت کوین و دیگر ارز دیجیتال ها در مبادلات، به این موضوع نگاه کنید، روند واضح است.

1399/11/26
همه آنچه در مورد بیت کوین باید بدانیم

اولین زمانی که از محصولی به عنوان بیت کوین نام برده شد، به آگوست 2008، وقتی دو برنامه نویس به اسامی ساتوشی ناکاموتو، و مارتی مالمی، دامنه bitcoin.org را ثبت کردند بر می گردد. در اکتبر همان سال ناکاموتو سندی را که به آن سفیدنامه می گفت، با عنوان –بیت کوین: یک سیستم پرداخت الکترونیکی نظیر به نظیر- منتشر نمود.

1399/11/26
کریپتو کارنسی پدیده دهه اخیر

کریپتو کارنسی یک پول دیجیتال نامتمرکز بر پایه تکنولوژی بلاک چین است. شما حتما تاکنون با محبوب ترین نسخه های آن بیت کوین و اتریوم آشنا شده اید، اما جالب است بدانید که بر طبق آمار وب سایت کوین مارکت کپ بیش از 8000 کریپتو کارنسی در چرخه وجود دارد.

1399/11/26
ووچر پرفکت مانی چگونه کار می کند؟

یکی از روش های انتقال پول در کیف پول پرفکت مانی، استفاده از ووچر پرفکت مانی است. ووچر پرفکت مانی شبیه به یک کارت شارژ عمل می کند، به این صورت که توسط فردی که حساب پرفکت مانی دارد، ایجاد شده و با استفاده از آن شما به مبلغ ووچر شارژ می شوید.

1399/11/26
صرافی آنلاین چیست و چگونه کار می کند؟

صرافی آنلاین ارز دیجیتال، یک پلتفرم آنلاین هستند که شما در آن دارایی های دیجیتال خود را با ارز دیجیتال دیگر یا ارز فیات بر اساس ارزش بازار تبادل می کنند. محبوب ترین صرافی های آنلاین در ارز دیجیتال در سطح جهان صرافی بایننس و GDAX هستند، که فقط خدمات ارز دیجیتال را انجام می دهند.

1399/11/25
معرفی سرویس پرداخت اینترنتی وبمانی

انتقال وبمانی در سال 1998 در مسکو به عنوان سرویس تخصصی انتقال پول با تراکنش های چند ارزی و پرداخت ها با ریسک بالا تاسیس گردید. بر اساس ادعای وب سایت وبمانی این شرکت بیش از 100.000 تاجر و 43 میلیون کاربر در سطح جهان دارد.

1399/11/25
همه چیز در مورد پرفکت مانی

پرفکت مانی یک سیستم پرداخت الکترونیکی برای پرداخت های غیر نقدی در اینترنت است. این شبکه از سال 2007 شروع به کار کرد. از لحاظ قانونی شرکت پرفکت مانی در کشور پاناما ثبت شده است. فارغ از این که این سیستم به عنوان ابزاری برای پرداخت لحظه ای و امن در در توافقات محیط اینترنت بین کاربر ها طراحی گردید، از آن برای پولشویی نیز استفاده گردیده است.

1399/11/25
تتر ارز دیجیتال پایدار

اگر در سال میلادی گذشته به دنبال یک سرمایه گذاری متفاوت می گشتید، در سال 2021، یکی از بهترین گزینه های سرمایه گذاری ارز دیجیتال است. از نظر عملکرد دارایی ارز دیجیتال از سال 2019 در بهترین عملکرد را داشته است. در این میان تتر در این صنعت سر و صدایی به پا کرده است.

1399/11/25
انواع حساب پرفکت مانی و روش های شارژ آن

پرفکت مانی یک شرکت بین المللی است که در پاناما ثبت شده ولی مقر اصلی آن در کشور سوئیس، شهر زوریخ قرار دارد، و به عنوان سیستم پرداخت عمل می کند، پس می توانید با استفاده از آن پرداخت های اینترنتی انجام داده یا به سراسر جهان ارز انتقال داده یا درآمد ارزی خود را دریافت کنید.

1399/11/25
معرفی سرویس پرداخت اینترنتی وبمانی و انواع پاسپورت در آن

با استفاده از خدمات WMtransfer.com می توانید از فروشگاه ها و مراکز ارائه خدمات اینترنتی که از درگاه وبمانی پشتیبانی می کند استفاده کرده و موارد مورد نیاز خود را تهیه کنید. درست است که شرکتی مانند وبمانی به پای غول هایی نظیر مستر کارت یا پی پال نمی رسد، اما برای کاربران تحت تحریم ایرانی مزیت بزرگی محسوب می شود.