image

همه چیز در مورد پرفکت مانی


همه چیز در مورد پرفکت مانی

پرفکت مانی چیست و چگونه کار می کند؟

پرفکت مانی یک سیستم پرداخت الکترونیکی برای پرداخت های غیر نقدی در اینترنت است. این شبکه از سال 2007 شروع به کار کرد. از لحاظ قانونی شرکت پرفکت مانی در کشور پاناما ثبت شده است. فارغ از این که این سیستم به عنوان ابزاری برای پرداخت لحظه ای و امن در در توافقات محیط اینترنت بین کاربر ها طراحی گردید، از آن برای پولشویی نیز استفاده گردیده است.

پایه توسعه پرفکت مانی تجربه گروه موسسان آن شامل، متخصص های حوزه بانکداری، قانون دان ها و وکلا، اقتصاد دان ها، و برنامه نویسان متخصص در حوزه مالی الکترونیکی در یک سطح روابط پویا بوده است. این تیم راهی را که بشریت از ایجاد اولین پول کوینی تا به شرکت های مالی امروز در اینترنت پیموده است، را تجزیه و تحلیل کرده است. پرفکت مانی فراتر رفته است و یک ابزار پرداخت جهانی قابل دسترس در هر جای زمین را ایجاد کرده است.

متخصصان پرفکت مانی تمامی سیستم های پرداخت موجود در دنیای امروز را همراه با تخمین هزینه ها در بخش اقتصادی را با دقت مطالعه کرده اند. در نتیجه سیستم جدید پرداخت به دنیا ارائه شده است که تمامی موفقیت ها و پیشرفت های اقتصاد جهانی و تکنولوژی را در زمینه ارز الکترونیک ترکیب کرده است.

این اصل با دقت در پیداش این شرکت رعایت شده است. تحقیقات بیشماری اثبات کرده است امنیت چند لایه به همراه استفاده آسان از سیستم در پرفکت مانی وجود دارد.

هر حساب کاربری قابلیت چند ارزی را دارد، و به چهار حساب کاربری بر اساس ارزش دارایی که هر کدام نگه می دارند بر حسب واحد پرفکت مانی تقسیم می شوند:

  • دلار
  • یورو
  • طلا
  • بیت کوین

واحد پرفکت مانی به عنوان ارزش ذخیره شده در داخل سیستم استفاده می شود. این بخشی از دلیلی است که این شرکت برداشت یا واریز ها را به صورت مستقیم به مدیریت نمی کند، چون تمامی سیستم بر این پایه است که رمزارز خود را داشته باشد. وقتی شما واریز یا برداشت پول از یا به یک حساب کاربری پرفکت مانی دارید، پول توسط یک ارائه دهنده خدمات صرافی مجوز دار مدیریت شده و ارز های فیات را به واحد های پرفکت مانی تبدیل می کند.

ارائه دهنده خدمات صرافی چیست؟

این تامین کنندگان به کاربر های این شرکت کمک می کنند تا حساب کاربری خود را بهتر به وسیله تعدادی مختلفی از روش های پرداخت نظیر کارت های اعتباری، انتقال های پول، انتقالات بانکی، نقدی و دیگر راه حل های پرداخت پر کنند. این پول های به عنوان اعتبار به حساب مشتری تحت عنوان واحد های پرفکت مانی اختصاص می یابد، اگرچه آنها در زیر مجموعه هایی از حساب که به دارایی واریز شده متصل هستند، تقسیم می شود.

مشتری ها می توانند یکی از ارائه دهندگان خدمت را به منظور برداشت از طریق آن انتخاب کنند، که هر کدام کیف پول الکترونیکی ، سیستم های پرداخت، کارت های اعتباری، حساب های بانکی، یا نقدی متفاوتی را پیشنهاد می دهند.

آیا این شرکت قابل اعتماد و امن است؟

این شرکت یک سیستم امن است، و امنیت حساب های کاربری بالاترین اولویت را برای آنها دارد. اگر یک آی پی جدید و یا حتی یک مرورگر جدید برای ورود به اکانت کاربری شما تلاش کند، دسترسی به حساب به صورت خودکار انکار شده، و یک ایمیل به کاربر فرستاده می شود، که در آن یک کد تایید برای وارد شدن مالک به حساب کاربری وجود دارد. کاربر باید این کد را وارد کرده تا به حساب خود دسترسی پیدا کند، و این ویژگی به صورت پیشفرض برای همه حساب ها فعال است.

- تاییدیه اعتبار کاربر: به وسیله این امکان برای انجام هر تراکنش کاربری یک کد تایید از سایت به وسیله ایمیل دریافت می کند.

- تاییدیه پیامکی: این سرویس به شما کمک می کند تا به راحتی با تلفن همراه خود به حساب خود متصل شده و با دریافت کد تایید از دسترسی غیر مجاز به حساب شما جلوگیری می کند. لازم به ذکر است بر اساس آخرین بررسی هزینه ارسال هر پیامک 10 سنت دلار است.

پرفکت مانی آیا ایران را تحریم کرده است؟

این شرکت کاربر های ایرانی زیادی دارد، و تا به این لحظه در اوج تحریم ها گزارشی مبنی بر مسدود شدن حساب های کاربران ایرانی مشاهده نشده است. همچنین این سایت مدتی است که زبان فارسی را نیز به زبانهای پشتیبانی شده خود اضافه نموده است، اگرچه کیفیت ترجمه همچون کیفیت متن انگلیسی سایت بالا نیست.

ثبت نام در وبسایت کیف پول پرفکت مانی

برای ایجاد حساب کاربری در این شرکت ابتدا به وبسایت PerfectMoney.is رفته و روی ثبت نام کلیک کنید. سپس فرم نشان داده شده در بالا را اگر قصد تایید نمودن حساب کاربری خود در پرفکت مانی را دارید، با دقت و اطلاعات کاملا صحیح پر کنید.

حساب های تایید شده و تایید نشده هیچگونه تفاوتی با یکدیگر نداشته و در هیچ موردی محدودیت ندارند، اما حساب های تایید شده فقط برای ارسال پول به جای کارمزد 1.99 درصدی، حدود 0.5 درصد کارمزد پرداخت می کنند.

پس از ثبت نام باید به حساب کاربری خود در وبسایت ورود کرده و در بخش تنظیمات (در صورتی که زبان فارسی را در وبسایت انتخاب کرده باشید باید روی  دکمه اعدادات کلیک کنید) سپس در قسمت تایید حساب کاربری روی Verification management کلیک کنید.

سپس در صفحه نشان داده شده سه مرحله برای تایید کردن حساب کاربری وجود دارد.

در مرحله اول شما باید ترجمه گواهینامه رانندگی یا گذرنامه خود را اسکن کرده و ارسال کنید. پس تایید شدن این مرحله هرگونه تغییری در نام حساب کاربری تایید نام شما را از بین می برد.

در مرحله دوم باید نشانی خود را به وسیله یک ترجمه رسمی یکی از قبوض آب، برق یا گاز انجام دهید. لازم به یادآوری است که پس از تایید شدن این مرحله هرگونه تغییری در آدرس حساب کاربری باعث از بین رفتن این مرحله می شود.

پس از تایید شدن دو مرحله قبلی نوبت به تایید شماره تلفن همراه شما می رسد، به یاد داشته باشید که شماره همراه خود را باید با کد کشور وارد کرده باشید. در این مرحله یک تماس از سوی پرفکت مانی با شما گرفته می شود و کد تایید به صورت صوتی برای شما خوانده می شود، که باید آن را وارد کنید.


تراکنش، پول، انتقال
مطالب اخیر