image

انواع حساب پرفکت مانی و روش های شارژ آن


انواع حساب پرفکت مانی و روش های شارژ آن

پرفکت مانی یک شرکت بین المللی است که در پاناما ثبت شده ولی مقر اصلی آن در کشور سوئیس، شهر زوریخ قرار دارد، و به عنوان سیستم پرداخت عمل می کند، پس می توانید با استفاده از آن پرداخت های اینترنتی انجام داده یا به سراسر جهان ارز انتقال داده یا درآمد ارزی خود را دریافت کنید. با وجود تحریم سرویس های بزرگی نظیر پی پال، مستر کارت، و ویزا با استفاده از خدمات پرفکت مانی هنوز می توان خرید اینترنتی یا انتقال ارز انجام داد.

انواع حساب های ارزی پرفکت مانی

کیف پول پرفکت مانی ارزش های ذخیره شده را بر اساس یک ارز خاص ذخیره می کند. هر کیف پول آدرس مخصوص به خود را دارد، و بخشی از حساب کاربری شما در پرفکت مانی است. آدرس های کیف پول این شرکت شامل 6 تا 7 عدد و یک پیشوند است، که نوع حساب ارزی را مشخص می کند. لطفا به این نکته توجه کنید که برای دریافت ارز باید از این شماره حساب ها استفاده کنید و شماره شناسایی ارسال شده موقع ثبت نام به ایمیل شما فقط برای ورود به سایت کاربرد دارد.

به منظور پیشبرد شرکت، شما فقط می توانید از تعداد مشخصی از آدرس کیف پول ها در یک رمز استفاده کنید. پرفکت مانی از دو ارز دلار آمریکا و یورو در بخش ارز ها، از طلا در بخش فلزات گرانبها و از بیت کوین در بخش ارز دیجیتال پشتیبانی می کند.

دلار آمریکا: این ارز واحد رسمی ارز در ایالات متحده آمریکا و مناطق تحت نظارت آن است. این ارز یک ارز فیات محسوب می شود. ارزی است که در بیشتر تراکنش های بین المللی استفاده شده، و ارز ذخیره غالب دنیا است. در این شرکت آدرس کیف پول هایی که با U شروع می شود مربوط به ذخیره دلار آمریکا است، و هر کاربر می تواند سه آدرس کیف پول برای این کار ایجاد نماید.

یورو: این ارز استفاده شده در انجمن اتحادیه اروپا بوده و از سال 2013 به عنوان ارز رسمی 334 میلیون اروپایی مورد استفاده قرار گرفت. یورو دومین ارز ذخیره دنیا محسوب شده و همچنین دومین ارز مورد معامله دنیا است. در پرفکت مانی آدرس کیف پول هایی که با E شروع می شود مربوط به ذخیره یورو است، و مانند دلار حداکثر 3 آدرس می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.

طلا: این فلز گرانبها سالیان درازی است که برای ذخیره ارزش مورد استفاده قرار می گیرد. طلا به صورت جهانی با سمبل Au که از اسم یونانی طلا Aurum گرفته شده است، شناخته می شود. در بین تمامی فلزات گرانبها محبوب ترین برای سرمایه گذاری است. مانند دیگر کامودیتی ها قیمت آن از عرضه و تقاضا گرفته می شود. در کیف پول پرفکت مانی آدرس حساب های طلا با G شروع می شود و هر کاربر قادر به ساخت 2 آدرس می باشد.

بیت کوین: این ارز دیجیتال یک سیستم پرداخت آنلاین با پایه نرم افزاری است. پرداخت ها در یک دفتر کل عمومی ثبت می شود، که به آن بلاک چین می گویند. تمامی پرداخت ها نظیر به نظیر بوده است و هیچ مسئول مرکزی ای وجود ندارد. بیت کوین اولین ارز دیجیتال کامل پیدا سازی شده است و بزرگترین حجم بازار سرمایه ارز دیجیتال را به خود اختصاص داده است. در پرفکت مانی آدرس حساب های مربوط به بیت کوین با B شروع می شود و هر کاربر قادر به ساخت حداکثر 3 آدرس می باشد.

انواع حساب در پرفکت مانی

حساب عادی: همه کاربرانی که در پرفکت مانی افتتاح حساب می کنند، یک حساب عادی برای آنها ایجاد می شود، البته لازم به یادآوری است که این حساب های عادی هیچ گونه محدودیتی ندارند. کارمزد هر تراکنش 1.5 درصد است.

حساب های پریمیوم یا ویژه: بعد از گذشت مدت مشخصی حدود یک سال و رسیدن گردش حساب به میزان مشخصی، این نوع حساب در دسترس می شود. کارمزد تراکنش ها در حساب ویژه حدود 0.5 درصد است.

حساب های همکاری یا پارتنر: این نوع از حساب های کاربری فقط در اختیار افرادی قرار می گیرد که قصد استفاده از پرفکت مانی را در کسب و  کار خود داشته باشند و انتقال B2B برای آنها ایجاد می شود.

شارژ حساب پرفکت مانی

در صورتی که نیاز فوری به استفاده از خدمات این شرکت ندارید، حتما قبل از استفاده، حساب کاربری خود را تایید کنید، چون در غیر این صورت باید هزینه های تراکنش نسبتا زیادی را بپردازید و با تایید حساب کردن ساده هزینه های خود را به یک سوم می توانید کاهش دهید.

برای شارژ حساب پرفکت مانی روش های متعددی در نظر گرفته شده است، اما برای ایرانیان سه نوع روش شارژ حساب پرفکت مانی وجود دارد.

تبدیل حساب وب مانی به پرفکت مانی: یکی از راه های خرید پرفکت مانی، یا شارژ آن به این روش است که اگر حساب وب مانی داشته اید، و به هر دلیلی می خواهید پرفکت مانی داشته باشید، وب سایت های زیادی در این زمینه خدمات می دهند و می توانید به سادگی با استفاده از آن ها وب مانی خود را به پرفکت مانی تبدیل کنید.

شارژ حساب پرفکت مانی با بیت کوین: شما می توانید حساب بیت کوین خود را در پرفکت مانی به صورت مستقیم و بدون نیاز به واسطه شارژ کنید. برای این منظور به حساب کاربری خود در پرفکت مانی وارد شوید و در قسمت واریز Deposit روی گزینه بیت کوین کلیک کنید، و پس از وارد کردن مقداری که می خواهید واریز کنید و انتخاب آدرس کیف پرفکت مانی خود، به شما یک آدرس برای ارسال بیت کوین داده می شود.

در این تراکنش به شما 24 ساعت مهلت برای انجام داده می شود، و می توانید از این آدرس برای چندین تراکنش در بازه زمانی مشخص شده استفاده کنید. بعد از دریافت بیت کوین و رسیدن تعداد تاییدیه های تراکنش در بلاک چین بیت کوین به حداقل سه تاییدیه بیت کوین ها قابل استفاده می شوند.

شارژ حساب با استفاده از صرافی ها موجود در کشور: شما می توانید حساب کاربری خود را با استفاده از خدمات پرداخت ارزی آنلاین یا صرافی ها موجود در کشور نیز شارژ کنید. با یک جست و جوی ساده در اینترنت می توانید به تعداد زیادی از این سایت ها دسترسی پیدا کنید، اما به هنگام استفاده از درگاه های پرداخت آنلاین با استفاده از شتاب حتما موارد لازمه را بررسی کنید تا در تله فیشینگ گرفتار نشوید.


بیت کوین، دلار، پرفکت مانی
مطالب اخیر