image

معرفی سرویس پرداخت اینترنتی وبمانی و انواع پاسپورت در آن


معرفی سرویس پرداخت اینترنتی وبمانی و انواع پاسپورت در آن

معرفی سرویس پرداخت اینترنتی وبمانی و انواع حساب ها آن

با استفاده از خدمات WMtransfer.com می توانید از فروشگاه ها و مراکز ارائه خدمات اینترنتی که از درگاه وبمانی پشتیبانی می کند استفاده کرده و موارد مورد نیاز خود را تهیه کنید. درست است که شرکتی مانند وبمانی به پای غول هایی نظیر مستر کارت یا پی پال نمی رسد، اما برای کاربران تحت تحریم ایرانی مزیت بزرگی محسوب می شود.

در ابتدا این مقاله به آموزش ثبت نام و تایید کردن حساب در وبمانی می پردازیم و سپس انواع حساب های وبمانی را که می توانیم از آنها استفاده کنیم، معرفی می شود.

آموزش تصویری ثبت نام در وب سایت وبمانی

به وب سایت شرکت به آدرس wmtransfer.com رفته و روی گزینه Signup یا Registration کلیک کنید.

https://www.wmtransfer.com/img/faq/sign_up.png

در مرحله بعد باید شماره تلفن همراه خود را وارد کنید، از لیست کشور ها ایران را انتخاب کرده و شماره تلفن همراه خود را بدون صفر وارد کنید.

در مرحله سوم باید شما رمز عبور خود را وارد و تایید کنید، سپس با زدن تیک قبول قوانین و مقررات وبمانی روی کلید More کلیک کنید.

در این مرحله شما با یک پیغام روبرو می شوید، که از شما می خواهد برای ادامه فرآیند ثبت نام یکی از کیف پول های وبمانی را که می خواهید با آن کار کنید انتخاب کنید، پس از می توانید فعالیت خود را در وبمانی آغاز کنید.

انواع پاسپورت در وبمانی

پاسپورت وبمانی یک سند تایید هویت دیجیتالی است که توسط یک امضا دستی توسط اعضای شرکت وبمانی ایجاد می شود. این پاسپورت اطلاعات هویتی، نگهداری کننده، شامل نام کامل، اطلاعات پاسپورت، و اطلاعات تماس را شامل می شود. نوع پاسپورت نشان می دهد که فرد استفاده کننده از آن چقدر در مورد استفاده از سیستم وبمانی جدی است. فرآیند احراز هویت ساده بوده و فقط به اطلاعات اضافی برای همکاری بهتر با وبمانی نیاز دارد.

  • پاسپورت Alias: به صورت خودکار برای همه کاربر هایی که در این شرکت ثبت نام می کنند، صادر می شود. در این پاسپورت برای مثال حق نگهداری 300 دلار را دارید.
  • پاسپورت Formal: این مرحله به سادگی با پر کردن یک فرم اطلاعات هویتی که با پاسپورت رسمی فرد همخوانی داشته باشد انجام می شود. در این پاسپورت حق نگهداری 10000 دلار را دارید.
  • پاسپورت Initial: این مرحله با دریافت یک کارمزد بعد از تایید پاسپورت رسمی انجام می شود.و باید با نوشتن یک نامه درخواست از وبمانی تقاضای تعیین یک قرار ملاقات کنید. در این پاسپورت حق نگهداری 30000 دلار را دارید.
  • پاسپورت Personal: این پاسپورت با دریافت هزینه برای بررسی فرستاده می شود. برای این پاسپورت اول باید یک از دو پاسپورت بالا را داشته باشید، و سپس نامه درخواست این پاسپورت را نوشته، و با تعیین یک قرار ملاقات کپی درخواست و پاسپورت رسمی را به وبمانی می رسانید. این پاسپورت محدودیت برای نگهداری دلار ندارد.

احراز هویت وبمانی

برای احراز هویت در وبمانی بهترین گزینه اقدام به وسیله پاسپورت رسمی است. در اولین مرحله به سایت شرکت رفته و به حساب کاربری خود وارد شوید. سپس روی این لینک کلیک کنید تا به صفحه درخواست احراز هویت هدایت شوید. شما بدون کلیک روی این لینک نیز در حساب کاربری خود امکان دسترسی به این صفحه را دارید، اما ممکن است با زبان روسی مواجه شوید، پس برای اطمینان از فرم انگلیسی از لینک بالا استفاده کنید.

در صفحه نشان داده، فرم را به انگلیسی پر کنید، نکاتی زیر را برای پر کردن فرم در نظر داشته باشید:

  • کاربران ایرانی نباید قسمت Middle Name را پر کنند.
  • برای تبدیل تاریخ تولد خود به میلادی از سایت TIME.IR استفاده کنید.
  • آدرس محل زندگی خود را به انگلیسی و فرمت آن وارد کنید، یعنی اول پلاک خانه، بعد کوچه و ...
  • در قسمت Issued By اگر از گذرنامه استفاده می کنید، عبارات روبروی  Place of Issue در گذرنامه را وارد کنید، و اگر به هر دلیلی گذرنامه ندارید از عبارت National Organization for Civil Registration به معنی سازمان ثبت احوال کشور استفاده کنید.

پس از پر کردن فرم روی دکمه Save کلیک کنید، و در صفحه بعد عکس مدرک خود را آپلود کنید، و پس از آپلود نوع مدرک ارسالی خود را باید مشخص کنید، برای پاسپورت عبارت Passport Main Page و برای کارت ملی ID Card, Front Side را انتخاب کنید.

پس از اتمام مراحل فوق با پیغام موفقیت آمیز بودن آپلود و ثبت اطلاعات روبرو می شوید، پس از 1 تا 2 روز کاری حساب شما بررسی و ارتقا پیدا می کند، البته این زمان قطعی نبوده و ممکن است به بیشتر از یک هفته نیز برسد.

انواع حساب های وبمانی

در حال حاضر سیستم وبمانی فقط کیف پول های زیر را پشتیبانی می کند که هر کدام ارزش متفاوتی دارند:

https://www.wmtransfer.com/img/wallet/WME.png  WME – کیف پولی یورو

https://www.wmtransfer.com/img/wallet/WMB.png  WMB – کیف پولی روبل بلاروس

https://www.wmtransfer.com/img/wallet/WMG.png  WMG – کیف پولی طلا که توسط وب سایت metdeal.com تایید شده است

https://www.wmtransfer.com/img/wallet/WMZ.png  WMZ – کیف پولی دلار ایالات متحده آمریکا

https://www.wmtransfer.com/img/wallet/WMV.png  WMV – کیف پولی دانگ ویتنام

https://www.wmtransfer.com/img/wallet/WMX.png  WMX – کیف پولی بیت کوین – هر WMX برابر با یک میلی بیت کوین است (0.001 BTC)

https://www.wmtransfer.com/img/wallet/WMH.png  WMH – کیف پولی بیت کوین کش

https://www.wmtransfer.com/img/wallet/WML.png  WML – کیف پولی لایت کوین

 https://www.wmtransfer.com/img/wallet/WMRnew.png  WMR – کیف پولی روبل روسیه

https://www.wmtransfer.com/img/wallet/WMY.png  WMY – کیف پولی ازبکستانی

https://www.wmtransfer.com/img/wallet/WMU.png  WMU – کیف پولی گریونا اوکراین

دقت کنید که برای دریافت هر نوع ارز باید از کیف پول مخصوص به همان استفاده کنید، اگر قصد دریافت دلار را دارید، و به نظر ما همین گزینه به تنهایی بیشتر نیاز ها ما را برطرف می کند، باید از آدرس یف پول WMZ  خود استفاده کنید، و دقت داشته باشید که، هر WMZ برابر با یک دلار آمریکا در نظر گرفته می شود.

ممکن است برای ساخت کیف پول های متنوع شرایط خاصی در نظر گرفته شده باشد، به عنوان مثال برای ساخت کیف پول یورو WME باید ساکن اتحادیه اروپا باشید.

در آخر بدانید که وبمانی برای تراکنش های خود به ازای هر تراکنش 0.8 درصد از مبلغ پرداختی را به عنوان کارمزد کسر می کند، که این مبلغ نمی تواند کمتر از 0.01 وبمانی از هر نوعی باشد و مقدار حداکثری آن برای دلار 50 واحد، برای طلا 2 واحد، برای بیت کوین 5 واحد و برای یورو 50 واحد است.


حساب های وبمانی، بیت کوین، دلار
مطالب اخیر